Location : Home > P > PBC12SBAN
PBC12SBAN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC12SBAN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC12SBAN CONN HEADER .100 SINGL R/A 12POS 8000 Sullins Connector Solutions (V 2012+ New parts and in our stock Global Thunder Electronics Co.,Ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1560510000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 11 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 270¡ã Free Hanging (In-Line)
1560510000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 270 11POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1560510000 Weidmuller 147820 2016+ TERM BLOCK PLUG 11POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited