Location : Home > P > PBC11SAGN
PBC11SAGN
Share on FacebookShare on Facebook
PBC11SAGN distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PBC11SAGN CONN HEADER .100 SINGL STR 11POS 157340 Sullins Connector Solutions 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
8N4SV76EC-0119CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 533MHz 6-CLCC
CDCVF2310PWRG4 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 200MHz 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
CDCVF2310PWRG4 IC 37432 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
CDCVF2310PWRG4 TI 7678 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
CDCVF2310PWRG4 Originalnew 80500 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
7789225050 Industrial Controls, Meters Controllers - Cable Assemblies PAC-S300-SD37 CBL ASSY
7789225050 IC 58950 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76AC-0026CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 311.04MHz 6-CLCC
8N3SV76AC-0026CDI8 IC 57700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ANUJ6467L Industrial Controls, Meters Specialized ROD LENS 6 DIA
XCV100-5PQ240C QFP 8500 2016 XILINX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XCV100-5PQ240C XILINX 20000 2016+ QFP IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
XCV100-5PQ240C XILINX 75000 2016 QFP Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC4062XL-2HQ240I BGA 8500 2016 XILTNX FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
XC4062XL-2HQ240I XILINX 8085 11-12+ QFP Nego IC Co.Doris@negoic.com
XC4062XL-2HQ240I XILINX 85252 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MB90352ASPMC-GS-112 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16LX F2MC-16LX MB90350 Microcontroller IC 16-Bit 24MHz 128KB (128K x 8) Mask ROM 64-LQFP (12x12)
MAX44285HAUA+T Maxim Integrated 41855 1516+ IC AMP CURRENT SENSE 8WLP Alphatek Technology Limited
TS1003IG5 S/N 10000 2013+ electronics?components World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLY
TS1003IG5 Touchstone 4469 13+ SC-74ASOT-753 Protec Engineering (S) Pte Ltd protec@vip.163.com
6116LA150TDB IC 56240 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-647124-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 7 Positions Header, Shrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Tin
2-647124-7 785241 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
2-647124-7 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2-647124-7 TE Connectivity AMP Connectors 288750 2016+ CONN HEADER 7POS VERT .156 TIN Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2-647124-7 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
0878313620 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 36 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
0452800453 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Shrouded Connector 0.118" (3.00mm) Through Hole Gold