Location : Home > P > PB02A-12-10P
PB02A-12-10P
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CA3101F28-20PF80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Silver
CTVP00RW-15-55PB-P15 Connectors, Interconnects Circular Connectors 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
AIB8U18-9SC Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 7C 2#12 5#16 SKT PLUG
97-3107B24-9PX-417-940 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 2C 2#4 PIN PLUG
DL64R24-43P7-6117 Connectors, Interconnects Circular Connectors 43 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
PT07E-12-10S(SR) Connectors, Interconnects Circular Connectors 10 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
GTS06CF-24-5P(025) Connectors, Interconnects Circular Connectors 16 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver
6STF37PAT04S20X Connectors, Interconnects D-Sub Connectors D-SUB FILTER 37POS IP67
864F509S Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) F R/A FILTERED PCB
QTH-090-02-F-D-A Connectors, Interconnects Rectangular - Board to Board Connectors - Arrays, Edge Type, Mezzanine 180 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
MS27656T15B18A Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 18 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Flange
D38999/26FC8SA Connectors, Interconnects Circular Connectors 8 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
D38999/26FC8SA IC 37250 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
D38999/26FC8SA N/A 66550 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
501616-4185 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 41 Position FPC Connector Contacts, Top 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle