Location : Home > P > PAXTM100
PAXTM100
Share on FacebookShare on Facebook
PAXTM100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
CCS-FCB-3 Industrial Controls, Meters Machine Vision - Accessories 3M 24VDC LT EXT. CABLE
55-00122 Industrial Controls, Meters Sensor Cable - Assemblies CONN VALVE PLUG 10M
SE-330-04-00 IC 40440 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SE-330-04-00 NEW 88130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1301020190 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment 115I W 50FT 16-3-SO 1447
8N3SV76FC-0078CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 100MHz 6-CLCC
8N3SV76FC-0032CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 76.8MHz 6-CLCC
70220-1503 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment UMMYQ-1200-1500-F
MAX149BCAP Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
MAX149BCAP MAXIM 75083 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
EFM32HG222F64G-A-QFP48 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers ARM? Cortex?-M0+ Happy Gecko Microcontroller IC 32-Bit 25MHz 64KB (64K x 8) FLASH 48-TQFP (7x7)
MC9S08PT16AVTG Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers S08 S08 Microcontroller IC 8-Bit 20MHz 16KB (16K x 8) FLASH 16-TSSOP
7203L25TP Integrated Circuits (ICs) Logic - FIFOs Memory IC MEM FIFO 2048X9 25NS 28-DIP
7203L25TP 567948 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
7203L25TP 7560 16+ 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
7203L25TP 15679 14+ ROSH ÑŸñëŠ×ÓÖêʽ»áÉç
10075024-F01-22ALF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 44 Positions Header, Unshrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
10075024-F01-22ALF Amphenol FCI 157280 2016+ MINITEK UNSHRD HDR VERT Unitronix Electronics Limited
10075024-F01-22ALF IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC02DAGN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 4 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
PBC02DAGN IC 58470 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PBC02DAGN NEW 88270 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PBC02DAGN Sullins Connector Solutions 157640 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 4POS Unitronix Electronics Limited
PBC02DAGN Sullins Connector Solutions (V 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
PEC12DFBN Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
PEC12DFBN IC 40570 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
PEC12DFBN NEW 78250 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
PEC12DFBN Sullins Connector Solutions 157050 2016+ CONN HEADER .100 DUAL STR 24POS Unitronix Electronics Limited
0874270834 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 8 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole, Right Angle Tin
94659-202 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 2 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold