Location : Home > P > PAXH0100
PAXH0100
Share on FacebookShare on Facebook
PAXH0100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
70098-1407 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
DPM35G 786549 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
DPM35G 37344 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
CY2077FSXC 6798954 13+ 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
CY2077FSXC IC 40430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85BC-0066CDI Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 122.88MHz, 122.88MHz 6-CLCC
8N4SV76LC-0127CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 25MHz 6-CLCC
70098-1338 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment EDGE SENSOR
EP1S25F1020C5 ALTERA 8100 11-12+ BGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
EP1S25F1020C5 ALTERA 25000 2016 Originalnew FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
A54SX16-PQG208 Originalne 18940 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
A54SX16-PQG208 Microsemi SoC 8000 16+ 16+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4470R-49G Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 10mH Unshielded Molded Inductor 80mA 80 Ohm Max Axial
4470R-49G Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
4470R-49G Electronics 26219 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
4470R-49G IC 57800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
S1D15722D01B000 Integrated Circuits (ICs) Linear - Video Processing IC DRIVER LCD
S1D15722D01B000 EPSON 25577 15+ WIGE(HK)ELECTRONICS CO.,LTD
S1D15722D01B000 EPSON 25577 15+ InMeiLe Technology
S1D15722D01B000 EPSON 6788 16+ XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
S1D15722D01B000 IC 58200 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
4-647167-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 10 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
4-647167-0 TE Connectivity AMP Connectors 288950 2016+ CONN HEADER 10POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com