Location : Home > P > PAT1206E8061BST1
PAT1206E8061BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT1206E8061BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT1206E8061BST1 RES SMD 8.06K OHM 0.1 0.4W 1206 692500 Vishay Thin Film NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PAT1206E8061BST1 RES SMD 8.06K OHM 0.1 0.4W 1206 587300 Vishay Thin Film 1534+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT1206E8061BST1 RES SMD 8.06K OHM 0.1 0.4W 1206 1309500 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
770101151 Resistors Resistor Networks, Arrays RES ARRAY 9 RES 150 OHM 10SIP
770101151 CTS Resistor Products 708800 1534+ RES ARRAY 150 OHM 9 RES 10SIP Alphatek Technology Limited