Location : Home > P > PAT1206E3012BST1
PAT1206E3012BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT1206E3012BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT1206E3012BST1 RES 30.1K OHM 0.40W 0.1 1206 10000 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT1206E3012BST1 RES SMD 30.1K OHM 0.1 0.4W 1206 675000 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com