Location : Home > P > PAT0805E7501BST1
PAT0805E7501BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E7501BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E7501BST1 RES SMD 7.5K OHM 0.1 1/5W 0805 599400 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PAT0805E7501BST1 RES SMD 7.5K OHM 0.1 1/5W 0805 599400 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E7501BST1 RES SMD 7.5K OHM 0.1 1/5W 0805 704600 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E7501BST1 RES 7.50K OHM 0.20W 0.1 0805 9758 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor