Location : Home > P > PAT0805E4701BST1
PAT0805E4701BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E4701BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E4701BST1 RES SMD 4.7K OHM 0.1 1/5W 0805 1240700 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PAT0805E4701BST1 RES 4.70K OHM 0.20W 0.1 0805 4422 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT0805E4701BST1 RES SMD 4.7K OHM 0.1 1/5W 0805 592700 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PAT0805E4701BST1 RES SMD 4.7K OHM 0.1 1/5W 0805 702700 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.