Location : Home > P > PAT0805E3201BST1
PAT0805E3201BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E3201BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E3201BST1 RES SMD 3.2K OHM 0.1 1/5W 0805 692600 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E3201BST1 RES SMD 3.2K OHM 0.1 1/5W 0805 797800 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E3201BST1 RES 3.20K OHM 0.20W 0.1 0805 5595 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT0805E3201BST1 RES SMD 3.2K OHM 0.1 1/5W 0805 692600 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited