Location : Home > P > PAT0805E2802BST1
PAT0805E2802BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E2802BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E2802BST1 RES SMD 28K OHM 0.1 1/5W 0805 696100 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited
PAT0805E2802BST1 RES SMD 28K OHM 0.1 1/5W 0805 696100 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E2802BST1 RES SMD 28K OHM 0.1 1/5W 0805 801300 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E2802BST1 RES 28.0K OHM 0.20W 0.1 0805 5400 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor