Location : Home > P > PAT0805E1501BST1
PAT0805E1501BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E1501BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E1501BST1 RES SMD 1.5K OHM 0.1 1/5W 0805 1540300 Vishay Thin Film 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
PAT0805E1501BST1 RES 1.50K OHM 0.20W 0.1 0805 5500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT0805E1501BST1 RES SMD 1.5K OHM 0.1 1/5W 0805 880300 Vishay Thin Film 2015+ Global & Immediately Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
PAT0805E1501BST1 RES SMD 1.5K OHM 0.1 1/5W 0805 990300 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.