Location : Home > P > PAT0805E1401BST1
PAT0805E1401BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E1401BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E1401BST1 RES SMD 1.4K OHM 0.1 1/5W 0805 887400 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E1401BST1 RES SMD 1.4K OHM 0.1 1/5W 0805 992600 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E1401BST1 RES 1.40K OHM 0.20W 0.1 0805 5500 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT0805E1401BST1 RES SMD 1.4K OHM 0.1 1/5W 0805 887400 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited