Location : Home > P > PAT0805E1301BST1
PAT0805E1301BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E1301BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E1301BST1 RES SMD 1.3K OHM 0.1 1/5W 0805 889800 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E1301BST1 RES SMD 1.3K OHM 0.1 1/5W 0805 995000 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E1301BST1 RES 1.30K OHM 0.20W 0.1 0805 6200 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT0805E1301BST1 RES SMD 1.3K OHM 0.1 1/5W 0805 889800 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited