Location : Home > P > PAT0805E1102BST1
PAT0805E1102BST1
Share on FacebookShare on Facebook
PAT0805E1102BST1 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PAT0805E1102BST1 RES SMD 11K OHM 0.1 1/5W 0805 902600 Vishay Thin Film 1536+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E1102BST1 RES SMD 11K OHM 0.1 1/5W 0805 1007800 Vishay Thin Film 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
PAT0805E1102BST1 RES 11.0K OHM 0.20W 0.1 0805 8163 Vishay 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
PAT0805E1102BST1 RES SMD 11K OHM 0.1 1/5W 0805 902600 Vishay Thin Film 1536+ new in stock Alphatek Technology Limited