Location : Home > P > PAH200H481R8/C
PAH200H481R8/C
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
5580101813 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Red Diffused 40¡ã 2V 20mA Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)