Location : Home > P > PAH200H481R5/BCP
PAH200H481R5/BCP
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
24978661433514 Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights Neon Panel Indicator 110 V ~ 125 V Round with Flat Top, 7.11mm
5583201023F Optoelectronics Panel Indicators, Pilot Lights LED Panel Indicator Green, Yellow 80¡ã 2.1V Green, 2.1V Yellow 30mA Green, 20mA Yellow Round with Domed Top, 3mm (T-1) Wire Leads - 6" (152.40mm)