Location : Home > P > PA251579008SALF
PA251579008SALF
Share on FacebookShare on Facebook
PA251579008SALF distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
PA251579008SALF ANTENNA 1.579GHZ 25MM PATCH 33850 API Technologies Corp 2014+ Pb Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
PA251579008SALF 0.157 (4mm) 8000 API Technologies Corp 16+ ANTENNA 1.579GHZ 25MM PATCH Topic Electronics Co.,Ltd
PA251579008SALF 0.157 (4mm) 8000 API Technologies Corp 16+ ANTENNA 1.579GHZ 25MM PATCH Power Agency Co.,Ltd
PA251579008SALF ANTENNA 1.579GHZ 25MM PATCH 39544 API Technologies Corp NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
PA251579008SALF ANTENNA 1.579GHZ 25MM PATCH 61925 API Technologies Corp 1531+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.