Location : Home > P > P50LE-020P1-RR1-DA
P50LE-020P1-RR1-DA
Share on FacebookShare on Facebook
P50LE-020P1-RR1-DA distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P50LE-020P1-RR1-DA CONN PLUG 20POS R/A .050 GOL 157340 3M 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
P50LE-020P1-RR1-DA ROSH 7500 16+ new & original XINXING(HK) ELECTRONICS CO.,LTD
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
804-10-012-10-002000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
804-10-012-10-002000 IC 58540 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
804-10-012-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 157570 2016+ CONN HEADER 12POS .100 3ROW T/H Unitronix Electronics Limited
804-10-012-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp. 289130 2016+ CONN HEADER 12POS .100 3ROW T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
850-80-016-30-135101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Tin
850-80-016-30-135101 IC 57930 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
850-80-016-30-135101 Preci-Dip 147510 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD Unitronix Electronics Limited
850-80-016-30-135101 Preci-Dip 299050 2016+ CONN HDR 16POS 1.27MM SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com