Location : Home > P > P50L-040S-D-DA
P50L-040S-D-DA
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
KPT00B14-5S Connectors, Interconnects Circular Connectors 5 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
CIR06CFZ-36A-48P-F80 Connectors, Interconnects Circular Connectors 48 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Silver
2M803-002-06NF10-201SN Connectors, Interconnects Circular Connectors M803 6C 4#23 2#12 SKT PLU THRD
DTS24W19-32JC Connectors, Interconnects Circular Connectors 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
GTC01AF24-67P-C9 Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 19C 19#12 PIN RECP
TVPS00RF-15-15PB Connectors, Interconnects Circular Connectors 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold
GTC030RV22-23S Connectors, Interconnects Circular Connectors GT 8C 8#12 SKT RECP
52746-1390 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle