Location : Home > P > P4KE10CA
P4KE10CA
Share on FacebookShare on Facebook
Highly recommented for P4KE10CA distributor
RFQ Part Number Mfg Date Code Package Q'ty Description Supplier
P4KE10CA VISHAY DO-41 IC Supplier in China RANTLE EAST ELECTRONIC TRADING CO., LIMITED
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
M39003/01-2501 Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 100UF 10% 10V AXIAL
M39003/01-2501 ELECTRONIC 25451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
M39003/01-2501 ELECTRONIC 25451 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
M39003/01-2501 N/A 87500 2016 RohsAndNew European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
594D686X0016C2T Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 16V 20% 2812
594D686X0016C2T Electronics 25280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
594D686X0016C2T Vishay/Sprague 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
T356G686K006AS Capacitors Tantalum Capacitors CAP TANT 68UF 6.3V 10% RADIAL
T356G686K006AS N/A 95752 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
T356G686K006AS N/A 86050 2016 Rohs.And.New European Union IC Industry Co.linda@ic-industry38.com
T356G686K006AS Kemet 80,000 2013+ Tantalum Capacitors - Solid Leaded 6volts 68uF 10 Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
LEL1-32688-1-V Circuit Protection Circuit Breakers CIR BRKR MAG-HYDR LEVER
25E1C8.25 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE CRTRDGE 25A 8.25KVAC NONSTD
ECNR75 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE RK5 250V TIME-DELAY
FRN-R-5-6/10 Circuit Protection Electrical, Specialty Fuses FUSE TRON DUAL-ELEMENT CLASS RK5
HCM-1K0757 Circuit Protection Fuseholders BUSS FUSEHOLDER S.D.
L71-A270X Circuit Protection Gas Discharge Tube Arresters (GDT) GDT 230V 5KA THROUGH HOLE
CL-60A Circuit Protection Inrush Current Limiters (ICL) ICL 10 OHM 25% 5A 19.56MM