Location : Home > P > P4811100
P4811100
Share on FacebookShare on Facebook
P4811100 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
P3P85G00AG-08CR 654789 13+ ANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
P3P85G00AG-08CR 654789 13+ fenkey electronics co.,ltd
P3P85G00AG-08CR 654789 13+ fenyang electronics co.,ltd
P3P85G00AG-08CR ON 12950 14-15+ WDFN8 Nego IC Co.Doris@negoic.com
99778810 Industrial Controls, Meters Panel Meters - Counters, Hour Meters Totalizer 24VDC Panel Mount
99778810 IC 40650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70152-1185 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SAFETY EDGE
82387-0087 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment CUST UMQ SAFETY MAT 31.5X19 IN
82387-0087 IC 59490 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
70177-2130 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE-225-2-1760L 05000C SFTY EDGE
SY100E195JI In.Stock 76800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SY100E195JI Originalne 498101 12+ SYNERGY IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
ADSP-2186MKSTZ-300 ADI 10875 14-15+ LQFP-100 Nego IC Co.Doris@negoic.com
ADSP-2186MKSTZ-300 ADI 1260 16+ LQFP-100 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MB90F022CPF-GS-9116 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers IC MCU MICOM FLASH 100QFP
MB96F656ABPMC-GSAE1 Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers F2MC-16FX F2MC-16FX MB96650 Microcontroller IC 16-Bit 32MHz 288KB (288K x 8) FLASH 120-LQFP (16x16)
TMS320LF2401AVFAR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers C2xx DSP C2000? C24x 16-Bit Microcontroller IC 16-Bit 40MHz 16KB (8K x 16) FLASH 32-LQFP (7x7)
TMS320LF2401AVFAR Semiconductor 20405 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
TMS320LF2401AVFAR TI 235050 newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
TMS320LF2401AVFAR TI 10000 16+ LQFP-32 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
MSP430FR6927IPMR Integrated Circuits (ICs) Embedded - Microcontrollers CPUXV2 MSP430? FRAM Microcontroller IC 16-Bit 16MHz 64KB (64K x 8) FRAM 64-LQFP (10x10)
MSP430FR6927IPMR IC 58230 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
MSP430FR6927IPMR NEW 97450 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LNK6407K-TL Integrated Circuits (ICs) PMIC - AC DC Converters, Offline Switchers Converter Offline Flyback Topology Up to 85kHz 12-ESOP
LNK6407K-TL NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
LNK6407K-TL POWER 1001 2014+ SOP-8 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LTD COMPANY
LNK6407K-TL POWER 1001 2015+ SOP-8 BONASE(HK) ELECTRONICS CO., LIMITED COMPANY
LNK6407K-TL POWER 1001 2015+ SOP-8 Andy (International) Electronics Ltd
TSW-108-23-G-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 16 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
TSW-108-23-G-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
TSW-108-23-G-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 16POS .100 DL GOLD SIMEN Electronics Co.,Ltd
TSW-108-23-G-D Samtec Inc (VA) 8000 2012+ CONN HEADER 16POS .100 DL GOLD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
TSW-108-23-G-D originalne 54805 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0906631203 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 20 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
641435-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount 4 Position Rectangular Plug Connector IDC Tin-Lead 18 AWG