Location : Home > P > P40P47D13P1-24
P40P47D13P1-24
Share on FacebookShare on Facebook
P40P47D13P1-24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P40P47D13P1-24 RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V 8000 TE Connectivity 16+ RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P40P47D13P1-24 RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V 39814 TE Connectivity 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
P40P47D13P1-24 RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V 100000 TE Connectivity 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
P40P47D13P1-24 CONTACTOR 24VDC 40A MAG 4PST 8000 Tyco Electronics 2012+ New parts and in our stock SIMEN Electronics Co.,Ltd
P40P47D13P1-24 RELAY CONTACTOR 4PST 40A 24V 39814 TE Connectivity NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.