Location : Home > P > P40P42D12P1-24
P40P42D12P1-24
Share on FacebookShare on Facebook
P40P42D12P1-24 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P40P42D12P1-24 CONTACTOR 40A 3PST 24VDC 8000 Tyco Electronics 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P40P42D12P1-24 RoHS Compliant 37354 14+ Good,Always Ready FindCores Electronics Global Distributor
P40P42D12P1-24 RELAY CONTACTOR 3PST 40A 24V 8000 TE Connectivity 16+ RELAY CONTACTOR 3PST 40A 24V Power Agency Co.,Ltd
P40P42D12P1-24 RELAY CONTACTOR 3PST 40A 24V 4000 TE Connectivity 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor