Location : Home > P > P2RVM-100R
P2RVM-100R
Share on FacebookShare on Facebook
P2RVM-100R distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P2RVM-100R ROSH 16789 14+ new & original BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
P2RVM-100R N/A 4 N/A N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
97-3107B28-12SW-417 Connectors, Interconnects Circular Connectors AB 26C 26#16 SKT PLUG
DJT14F17-35PA-LC Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 55 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
MDM-21PCBR Connectors, Interconnects D-Sub Connectors 21 Position D-Type, Micro-D Plug, Male Pins Connector, Through Hole, Right Angle Solder
MDM-21PCBR ITT 2000 2013+ Micro-D PCB - .050 Contact Spacing Protec Engineering (S) Pte Ltd
MDM-21PCBR NEW 99190 18+ Original package well RENXIM Electronics Co.,Ltd.
MDM-21PCBR Originalne 48405 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
DTS26F19-35SC Connectors, Interconnects Circular Connectors 66 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold
UT024JCSL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Backshells and Cable Clamps UTO BACKSHELL
D38999/24WB4PAL Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 4 Position Circular Connector Receptacle for Male Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
SFV32R-1STBE1HLF Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 32 Position FFC, FPC Connector Contacts, Bottom 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
0528081370 Connectors, Interconnects FFC, FPC (Flat Flexible) Connectors 13 Position FPC Connector Contacts, Vertical, 1 Sided 0.039" (1.00mm) Surface Mount
0528081370 MOLEXELECT 30000 2013+ 2013+ IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
3030-30-0104-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Free Hanging, Panel Mount IDC SOCKET, 0.100" 30POS
0496231890 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 18 Position Rectangular Housing Connector Header Natural 0.165" (4.20mm)
0038007487 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
1975309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1975309 N/A 25 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1975309 Phoenix Contact 157310 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1975309 Phoenix Contact 278790 2016+ TERM BLOCK PLUG 6POS STR 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0543322003 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Gray 0.118" (3.00mm)
0387104812 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 12 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
0395340208 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1-796637-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 12 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1-796637-2 TE Connectivity AMP Connectors 146930 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Unitronix Electronics Limited
1-796637-2 TE Connectivity AMP Connectors 278570 2016+ TERM BLOCK HDR 12POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com