Location : Home > P > P2RV-A100C
P2RV-A100C
Share on FacebookShare on Facebook
P2RV-A100C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
83905AGILFT Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Clock Buffers, Drivers Clock Fanout Buffer (Distribution) IC 100MHz 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
83905AGILFT IDT 30,000 2102+ 2102+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
83905AGILFT IDTIntegra 100 16+ n/a Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
G78-E Industrial Controls, Meters Controllers - Accessories Cover G7TC Series
G78-E IC 40180 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
G7T-1112S-DC24V Industrial Controls, Meters Accessories RELAY BLOCK 24VDC NPN
G7T-1112S-DC24V NEW 77310 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
70261-1077 Industrial Controls, Meters Industrial Equipment SGE1510-4-2100A-2100MQD
70261-1077 IC 59480 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N4DV85FC-0012CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 672.1627MHz, 696.4215MHz 6-CLCC
8N4DV85FC-0012CDI8 IC 57450 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8N3SV76EC-0030CDI8 Integrated Circuits (ICs) Clock/Timing - Programmable Timers and Oscillators VCXO IC 312.5MHz 6-CLCC
8N3SV76EC-0030CDI8 IC 57650 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OS32C-SN-DM-4M Industrial Controls, Meters Accessories SAFETY LASER SCANNER
XC3S200A-4FG320I XILINX 12500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
XC3S200A-4FG320I xilinx 20000 2016+ Originalnew IC Agent Electronics InsKevin@ic-agent.com
EP20K1000CB652C8 ALTERA 9601 12-13+ FPGA Nego IC Co.Doris@negoic.com
IS42SM16400M-75BLI-TR Integrated Circuits (ICs) Memory IC SDRAM 64MBIT 54BGA
894-80-069-10-002101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 69 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
894-80-069-10-002101 Preci-Dip 147580 2016+ CONN HDR 69POS 2.54MM T/H Unitronix Electronics Limited
894-80-069-10-002101 Preci-Dip 288170 2016+ CONN HDR 69POS 2.54MM T/H Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3110-50-002-12-99 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 50 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole, Right Angle Tin
3110-50-002-12-99 CNC Tech 147440 2016+ CONN HEADER 0.079 50 POS Unitronix Electronics Limited
3110-50-002-12-99 CNC Tech 277530 2016+ CONN HEADER 0.079 50 POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com