Location : Home > P > P223-100.0M
P223-100.0M
Share on FacebookShare on Facebook
P223-100.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P223-100.0M 17+ 38100 CONNOR 17+ EKT Electronics Co., Ltd
P223-100.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
3210309 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 2 Position Feed Through Blue 16-26 AWG
3210309 Phoenix Contact 147460 2016+ TERMINAL BLOCK Unitronix Electronics Limited
3210309 Phoenix Contact 288950 2016+ TERMINAL BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0386906323 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 23 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
801-87-035-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 35 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-035-10-005101 IC 56280 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-035-10-005101 Preci-Dip 147270 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
311-83-143-41-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 43 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
311-83-143-41-001101 IC 57430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
311-83-143-41-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
311-83-143-41-001101 Preci-Dip 288990 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
T37053-11-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 11 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
T37053-11-0 IC 40420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T37053-11-0 NEW 97910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
M80-7900345 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 3 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
M80-7900345 Harwin Inc. 157270 2016+ 3 SIL FEMALE PC TAIL CONN Unitronix Electronics Limited
M80-7900345 IC 58550 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
M80-7900345 NEW 88950 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
805-87-021-10-005101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 21 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
805-87-021-10-005101 Preci-Dip 157110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
805-87-021-10-005101 Preci-Dip 297910 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
811-22-019-30-007101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Spring Loaded 19 Position Spring Piston Connector Surface Mount
811-22-019-30-007101 96459 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
811-22-019-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 19 POS .295 SMD EKT Electronics Co., Ltd
811-22-019-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 19 POS .295 SMD SIMEN Electronics Co.,Ltd
811-22-019-30-007101 Mill-Max Manufacturing Corp. ( 8000 2012+ CONN SPRING CONT 19 POS .295 SMD Global Thunder Electronics Co.,Ltd
0039296248 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 24 Positions Header, Shrouded Connector 0.165" (4.20mm) Through Hole Gold
1718131012 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 12 Positions Header, Unshrouded Connector 0.156" (3.96mm) Through Hole Gold