Location : Home > P > P212-100.0M
P212-100.0M
Share on FacebookShare on Facebook
P212-100.0M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P212-100.0M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P212-100.0M OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 57239 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
0387315905 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 5 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate