Location : Home > P > P1812R-273K
P1812R-273K
Share on FacebookShare on Facebook
P1812R-273K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P1812R-273K INDUCTOR POWER 27UH SMD 57809 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-09F-156-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X25MM L-TAB T766
VS-VSKL142/16PBF Discrete Semiconductor Products Thyristors - SCRs - Modules MODULE DIODE 140A INT-A-PAK
VS-VSKL142/16PBF IC 58870 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VS-VSKL142/16PBF NEW 78170 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ATS-14B-02-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X12.7MM XCUT T412
ATS-01D-20-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 54X54X25MM XCUT
ATS-19A-199-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X6MM XCUT T766
ATS-14G-75-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 25X25X20MM R-TAB T412
901-390 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Round Spacer Unthreaded Nylon 0.390" (9.91mm) Natural
901-390 IC 60030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0925-472K Inductors, Coils, Chokes Fixed Inductors 4.7¦ÌH Shielded Molded Inductor 136mA 2.4 Ohm Max Axial
0925-472K API Delevan 47670 1525+ COIL RF 4.7UH MOLDED SHIELDED Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0925-472K Delevan 53388 15+ New & Original parts Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
5110E Hardware, Fasteners, Accessories Knobs KNOB FLUTED 1.625" ALUMINUM