Location : Home > P > P160R-184GS
P160R-184GS
Share on FacebookShare on Facebook
P160R-184GS distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P160R-184GS INDUCTOR 180 UH 2 SMD 105000 API Delevan Inc n/a n/a Hongkong Inductors Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BSS192,135 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 240V 0.2A SOT89
BSS192,135 NXP 139980 NEW RoHS MOSFET P-CH 240V 200MA SOT-89 FindCores Electronics Inc.
BSS192,135 NXP 242210 1538+ MOSFET P-CH 240V 200MA SOT-89 Alphatek Technology Limited
BSS192,135 NXP 7,361 12+ SOT-89-3 Evergreen Electronics Co.,Ltd
BSS192,135 NXP Semiconductors 8000 2012+ MOSFET P-CH 240V 200MA SOT-89 EKT Electronics Co., Ltd