Location : Home > P > P142-155.52M
P142-155.52M
Share on FacebookShare on Facebook
P142-155.52M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P142-155.52M 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
P142-155.52M 2016+ 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
P142-155.52M OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 42035 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
P142-155.52M ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P142-155.52M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
416F24025CAR Crystals and Oscillators Crystals 24MHz ¡À20ppm Crystal 10pF 200 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
416F24025CAR CTS-Frequency Controls 139600 17+/18+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Co.,Ltd.
416F24025CAR CTS-Frequency Controls 139600 NEW RoHS CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT FindCores Electronics Inc.
416F24025CAR CTS-Frequency Controls 31825 1538+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
416F24025CAR CTS-Frequency Controls 57249 2015+ CRYSTAL 24.000 MHZ 10PF SMT Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
445I25C27M00000 Crystals and Oscillators Crystals 27MHz ¡À20ppm Crystal 16pF 40 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 2-SMD
445I25C27M00000 CTS-Frequency Controls 57119 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD Unitronix Electronics Limited
445I25C27M00000 CTS-Frequency Controls 98670 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
445I25C27M00000 CTS-Frequency Controls 98670 2015+ CRYSTAL 27.0000MHZ 16PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
VF14705100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.197" (5.00mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF14705100J0G Amphenol FCI 147210 2016+ 500 TB SOCKET OPEN RA Unitronix Electronics Limited
VF14705100J0G IC 59060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF14705100J0G NEW 78970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ABL-19.200MHZ-B1U-T Crystals and Oscillators Crystals 19.2MHz ¡À10ppm Crystal 18pF 40 Ohm -20¡ãC ~ 70¡ãC Through Hole HC49/US
ABL-19.200MHZ-B1U-T Abracon LLC 57249 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF T/H Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ABL-19.200MHZ-B1U-T Abracon LLC 87330 2015+ CRYSTAL 19.2000MHZ 18PF T/H Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
9C12000207 Crystals and Oscillators Crystals 12MHz ¡À30ppm Crystal 16pF -10¡ãC ~ 60¡ãC Surface Mount HC49/US
1546108-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 2 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
1546108-2 IC 57750 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1546108-2 Tyco Electronics 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1546108-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 2POS R/A .200 EKT Electronics Co., Ltd
1546108-2 Tyco Electronics 8000 2012+ TERM BLOCK PLUG 2POS R/A .200 Global Thunder Electronics Co.,Ltd