Location : Home > P > P142-155.52M
P142-155.52M
Share on FacebookShare on Facebook
P142-155.52M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P142-155.52M 654789 13+ stock KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
P142-155.52M 2016+ 43170 STOCK 2016+ 1-2 days MAINtron Electronics Co.,Ltd.
P142-155.52M OSC XO 155.52MHZ LVPECL SMD 42035 Connor-Winfield 1538+ new in stock Alphatek Technology Limited
P142-155.52M ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P142-155.52M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
315-93-153-41-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 53 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
NPPC252LJBN-RC Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 50 Position Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
NPPC252LJBN-RC IC 40320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NPPC252LJBN-RC NEW 97930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NPPC252LJBN-RC Sullins Connector Solutions 157740 2016+ CONN HEADER .100 50POS Unitronix Electronics Limited
801-87-019-10-004101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 19 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-019-10-004101 IC 56220 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
801-87-019-10-004101 Preci-Dip 157260 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Unitronix Electronics Limited
801-87-019-10-004101 Preci-Dip 297510 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0533980571 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Shrouded Connector 0.049" (1.25mm) Surface Mount Tin
0533980571 IC 36260 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
0533980571 STOCK 45300 2016+ standard RoHS / Pb-Free MAINtron Electronics Limited.
TSM-105-01-S-SV-002-P-TR Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Surface Mount Gold
TSM-105-01-S-SV-002-P-TR Samtec Inc. 157050 2016+ CONN HEADER 5POS .100 SNGL SMD Unitronix Electronics Limited
09195067914 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Shrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
562100160 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.563" (14.30mm) Barrier Block Connector, Screws
562100160 IC 58560 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38537-16-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 16 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector,
T38537-16-0 IC 40920 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
T38537-16-0 NEW 98050 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
170265-4 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 14-20 AWG Crimp Connector Non-Insulated
0192760008 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Female 10-12 AWG Crimp Connector Fully Insulated