Location : Home > P > P142-100.00M
P142-100.00M
Share on FacebookShare on Facebook
P142-100.00M distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P142-100.00M OSC XO 100.000MHZ LVPECL SMD 57009 Connor-Winfield 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P142-100.00M ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P142-100.00M stander package 38100 CONNOR 17+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
BZM55C16-TR Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 500MW MICROMELF
BZM55C16-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ 2013+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
BZM55C16-TR Vishay Semiconductors 80,000 2013+ Zener Diodes 16 Volt 0.5W 5 EKT Electronics Co., Ltd
DMN4015LK3-13 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 40V 13.5A DPAK
DMN4015LK3-13 D 20000 14-15+ TO252 Nego IC Co.Doris@negoic.com
DMN4015LK3-13 DIODES 10000 2013+ 40V N-CHANNEL ENHANCEMENT MODE MOSFET World Link Parts components Dev.ltd-ORIGINAL ONLYsales@wlparts.com
EK 04V0 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 1A AXIAL
EK 04V0 IC 41070 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
EK 04V0 NEW 88390 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ES3GHE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE UFAST 400V 3A DO214AB
ES3GHE3_A/I IC 40700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ES3GHE3_A/I NEW 76970 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
430205-02-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws (Not Included)
8-34104-1 IC 56150 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
8-34104-1 Original 37884 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
8-34104-1 STOCK 45530 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1805630 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 3 Position Terminal Block Header, Male Pins, Partial Shroud 0.197" (5.00mm) Vertical Through Hole
1805630 Phoenix Contact 147820 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1805630 Phoenix Contact 288650 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
110990056 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution Power Distribution Block 10A
110990056 Seeed Technology Co., Ltd 147250 2016+ WIRE CONNECTOR SET Unitronix Electronics Limited
0399100608 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.400" (10.16mm) Through Hole