Location : Home > P > P14-14SLF-C
P14-14SLF-C
Share on FacebookShare on Facebook
P14-14SLF-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P14-14SLF-C Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5730B Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 500MW DO35
1N5730B MICROSEM 4000 SMD Chaoxin Technology (HK) Limited
1N5730B MICROSEMI 10000 2013+ SILICON 400MW ZENER DIODES WLParts Electronics ltd
1N5730B MICROSEMI 2000 2013+ SILICON 400MW ZENER DIODES Protec Engineering (S) Pte Ltd
SMAJ5936E3/TR13 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 30V 3W DO214AC
SMAJ5936E3/TR13 IC 41000 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SMAJ5936E3/TR13 NEW 87910 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
ZPY18-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 18V 1.3W DO41
ZPY18-TAP 659874 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
ZPY18-TAP 14 16598 ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
AM01ZWS Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 200V 1A AXIAL
VK22715000J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.197" (5.00mm) 45¡ã Through Hole
VK22715000J0G Amphenol FCI 157410 2016+ 500 TB SOCKET CLOSE 45D Unitronix Electronics Limited
VK22715000J0G IC 58630 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VK22715000J0G NEW 77790 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
52943 STOCK 45680 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
52943 N/A 15000 2011+Rohs Original&New FEDERAL INDUSTRY InsTess@sunnlyic.com
52943 RoHS Compl 58920 12+ Original New IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
321519 Electronics 25609 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
321519 IC 41090 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
321519 Semiconductor 20935 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
321519 STOCK 43580 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1936034 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1936034 987764 13+ fenkey electronics co.,ltd
1936034 987764 13+ fenyang electronics co.,ltd
0395000004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.138" (3.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
16220-2 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Power Distribution 2 Pole Power Distribution Block 175A 600V
16220-2 Eaton 287370 2016+ BUSS BLCK WAS PDA20104042 Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16220-2 Eaton 146970 2016+ POWER DISTRIBUTION BLOCK Unitronix Electronics Limited
16220-2 Eaton 288170 2016+ POWER DISTRIBUTION BLOCK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
16220-2 IC 59030 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-1546074-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 18 Position Wire to Board Terminal Block 35¡ã (145¡ã) Angle with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
1-1546074-8 TE Connectivity AMP Connectors 298750 2016+ TERM BLK 35 DEGREE 18POS 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-1546074-8 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
714-83-102-31-012101 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.016" ~ 0.021" (0.41mm ~ 0.53mm) No Tail Solder
714-83-102-31-012101 Preci-Dip 157240 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Unitronix Electronics Limited
714-83-102-31-012101 Preci-Dip 297450 2016+ PCB CONN CARRIER 2.54MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1-5645955-1 Connectors, Interconnects Terminals - PC Pin Receptacles, Socket Connectors Pin Receptacle Connector 0.014" ~ 0.026" (0.36mm ~ 0.66mm) No Tail Solder
1-5645955-1 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
140597 Connectors, Interconnects Terminals - Quick Connects, Quick Disconnect Connectors 0.250" (6.35mm) Quick Connect Male Screw, Rivet, Stud Connector Non-Insulated