Location : Home > P > P14-10LFN-C
P14-10LFN-C
Share on FacebookShare on Facebook
P14-10LFN-C distributors
3EZ6.8DE3/TR12 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 6.8V 3W DO204AL
3EZ6.8DE3/TR12 IC 59270 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
IXFV22N60P Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 600V 22A PLUS220
IXFV22N60P IXYS 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
IXFV22N60P Originalne 492100 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
FQD5P10TF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 100V 3.6A DPAK
FQD5P10TF FAIRCHILD 7893 16+ TO-252 Fantastic Technologies limited.info@fantastic-ele.com
FQD5P10TF Originalnew 58201 12+ RoHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
UH2BHE3_A/I Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE GEN PURP 100V 2A DO214AA
UH2BHE3_A/I Vishay Semiconductor Diodes Di 39404 NEW RoHS DIODE GEN PURP 2A 100V DO214AA FindCores Electronics Inc.
UH2BHE3_A/I Vishay Semiconductor Diodes Di 57059 1415+ DIODE GEN PURP 2A 100V DO214AA Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
UH2BHE3_A/I Vishay Semiconductor Diodes Di 83900 2015+ DIODE GEN PURP 2A 100V DO214AA Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
UH2BHE3_A/I Vishay Semiconductor Diodes Di 83900 2015+ DIODE GEN PURP 2A 100V DO214AA Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
BYT54M-TAP Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE AVALANCHE 1KV 1.25A SOD57
BYT54M-TAP Originalne 81521 12+ ROHS IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
0387351403 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 3 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
BAT54S,235 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Arrays DIODE ARRAY SCHOTTKY 30V SOT23
BAT54S,235 37584 14+ RoHS Compliant FindCores Electronics Global Distributor
1758034 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 4 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (2 Side) 0.200" (5.08mm) Vertical Through Hole
1758034 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
1758034 Electronics 25801 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1758034 Phoenix Contact 287970 2016+ TERM BLOCK HDR 4POS VERT 5.08MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1988574 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 10 Position Wire to Board Terminal Block 45¡ã (135¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole
1988574 IC 58290 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1988574 Phoenix Contact 146990 2016+ TERM BLOCK PCB Unitronix Electronics Limited
1988574 Phoenix Contact 288930 2016+ TERM BLOCK PCB Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
282851-8 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
282851-8 Distributor 161300 The Newest for more pls inquire us now Microtranik Components Limited
282851-8 IC 38880 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
282851-8 STOCK 47040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Co.,Ltd.
282851-8 STOCK 47040 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1752269 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 7 Position Wire to Board Terminal Block 25¡ã (155¡ã) Angle with Board 0.197" (5.00mm) Through Hole