Location : Home > P > P14-10FN-C
P14-10FN-C
Share on FacebookShare on Facebook
P14-10FN-C distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2008-ST Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 8 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws with Solder Lugs, Dual
2008-ST Curtis Industries 157040 2016+ CONN BARRIER STRIP 8CIRC 0.438 Unitronix Electronics Limited
2008-ST S/N 500 2014+ electronics?components Kairong Electronics Ltd.
0387506325 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 25 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
861-83-017-40-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 17 Position Socket Connector 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle Gold
861-83-017-40-001101 Preci-Dip 147290 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Unitronix Electronics Limited
861-83-017-40-001101 Preci-Dip 289190 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1643170000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 32 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
1643170000 IC 58800 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1643170000 Weidmuller 147210 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1643170000 Weidmuller 298810 2016+ TERM BLOCK HDR 32POS R/A 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
A20132004 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 20 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
A20132004 Eaton 157200 2016+ CONN BARRIER STRP 20CIRC 0.375 Unitronix Electronics Limited
A20132004 IC 40140 2017+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
A20132004 NEW 78990 1617+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
851-83-014-40-252191 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 14 Position Socket Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount, Right Angle Gold
851-83-014-40-252191 IC 56700 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
851-83-014-40-252191 Preci-Dip 157230 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Unitronix Electronics Limited
851-83-014-40-252191 Preci-Dip 297670 2016+ PCB CONN SURFACE MOUNT 1.27MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
10075025-G01-14ULF Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold, GXT?
10075025-G01-14ULF STOCK 46190 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
1-1775470-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 14 Positions Header, Shrouded Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Tin
1-1775470-4 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
1-1775470-4 Electronics 27280 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
5-147381-9 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 100 Positions Header, Shrouded Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
5-147381-9 Electronics 27281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
5-147381-9 Electronics 27281 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
0395378919 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 19 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)