Location : Home > P > P1330R-562K
P1330R-562K
Share on FacebookShare on Facebook
P1330R-562K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P1330R-562K INDUCTOR POWER 5.6UH SMD 8000 API Delevan, Inc. (VA) 2012+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-21E-183-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X20MM R-TAB
ATS-03B-90-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X35MM R-TAB T412
SUM110P04-05-E3 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 40V 110A D2PAK
SUM110P04-05-E3 In.Stock 76800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
SUM110P04-05-E3 Vishay/Siliconix 8000 2012+ MOSFET P-CH 40V 110A D2PAK Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
ATS-06D-145-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X30MM L-TAB T766
8404 Hardware, Fasteners, Accessories Board Spacers, Standoffs Hex Standoff Threaded #4-40 Aluminum 0.875" (22.23mm) 7/8"