Location : Home > P > P1330R-102K
P1330R-102K
Share on FacebookShare on Facebook
P1330R-102K distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P1330R-102K Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P1330R-102K INDUCTOR POWER 1.0UH SMD 57329 API Delevan 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
ATS-14H-150-C1-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 35X35X25MM L-TAB
ATS-18D-54-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 30X30X35MM L-TAB T412
ATS-08D-124-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 50X50X25MM XCUT T766
IRLB3036PBF Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 60V 195A TO-220AB
IRLB3036PBF IR 27321 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
QS5U21TR Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET P-CH 20V 1.5A TSMT5
QS5U21TR IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
QS5U21TR ROHM 2148 12+ TSMT5 Evergreen Electronics Co.,Ltd
QS5U21TR ROHM 83800 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
QS5U21TR Semiconductor 20395 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
STP95N3LLH6 Discrete Semiconductor Products Transistors - FETs, MOSFETs - Single MOSFET N-CH 30V 80A TO-220
STP95N3LLH6 Originalne 498101 12+ ROHSPb IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
STP95N3LLH6 ST 35000 14-15+ TO-220 Nego IC Co.Doris@negoic.com
SC-15-100 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 100kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 15A DCR 12 mOhm