Location : Home > P > P1171.103NLT
P1171.103NLT
Share on FacebookShare on Facebook
P1171.103NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P1171.103NLT INDUCTOR PWR SHIELD 10UH SMD 46970 Pulse 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P1171.103NLT INDUCTOR PWR SHIELD 10UH SMD 57259 Pulse 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
2N3904,116 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 40V 0.2A TO92
2N3904,116 IC 36690 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Limited. (Belwen@semi-lex.com)
2N3904,116 NXP 9800 12+ starlight electronics (HK) co.,ltd
2N3904,116 STOCK 43570 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
MJE803 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN DARL 80V 4A TO225AA