Location : Home > P > P1166.474NLT
P1166.474NLT
Share on FacebookShare on Facebook
P1166.474NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P1166.474NLT INDUCTOR PWR SHIELD 470UH SMD 47010 Pulse 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com
P1166.474NLT 654789 13+ stock Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
P1166.474NLT 654789 13+ stock fenyang electronics co.,ltd
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
MMBT2222LT1 Discrete Semiconductor Products Transistors - Bipolar (BJT) - Single TRANS NPN 30V 0.6A SOT23
MMBT2222LT1 On Semiconductor 810,579 10+ SANKEY SHARE CO.,LTD
MMBT2222LT1 ON-SEMISCG 28000 15-16+ Originalnew ERAI Sale Development
MMBT2222LT1 N/A 73500 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
ATS-03G-33-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 57.9X36.83X17.78MM T766
ATS-09D-102-C2-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 45X45X35MM R-TAB T766
ATS-06G-154-C3-R0 Fans, Thermal Management Thermal - Heat Sinks HEATSINK 40X40X15MM L-TAB T412
744821201 Filters Common Mode Chokes 1mH @ 10kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 2A DCR 45 mOhm