Location : Home > P > P1166.153NLT
P1166.153NLT
Share on FacebookShare on Facebook
P1166.153NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P1166.153NLT Originalnew 256000 ROHSPb 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P1166.153NLT IN STOCK 35569 14+ new & original RUI JIA KE ELECTRONICS
P1166.153NLT 2400 2013+ WLParts Electronics ltd
P1166.153NLT 0.297 L x 0.297 W x 0.138 H (7.54mm x 7.54mm x 3.51mm) 5051 PULSE 12+ call,60mins feedback SINLIN ELECTRONICS LIMITED Authorized Distributor
P1166.153NLT INDUCTOR PWR SHIELD 15UH SMD 47090 Pulse NEW RoHS Deliver Now FindCores Electronics Inc.
P1166.153NLT INDUCTOR PWR SHIELD 15UH SMD 41895 Pulse 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited