Location : Home > P > P10R103K5-F
P10R103K5-F
Share on FacebookShare on Facebook
P10R103K5-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P10R103K5-F CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 612600 Cornell Dubilier Electronics ( 17+/18+ Shipping Now FindCores Electronics Co.,Ltd.
P10R103K5-F CAP CER 10000PF 50V 10 AXIAL 507400 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P10R103K5-F ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P10R103K5-F CAP CER 0.01UF 50V X7R AXIAL 80,000 Cornell Dubilier Electronics ( 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
6300Q ACL Staticide Inc 8000 2012+ 2012+ Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
6300Q ACL Staticide Inc 8000 2012+ 2012+ Topic Electronics Co.,Ltd
6300Q ACL Staticide Inc 8000 2012+ 2012+ Global Thunder Electronics Co.,Ltd
6300Q ACL Staticide Inc 8000 2012+ 2012+ TPC Global Service Co.Ltd.
EX-19EA Sensors, Transducers Optical Sensors - Photoelectric, Industrial SENSOR NPN 1000MM 12-24VDC