Location : Home > P > P10G102J5-F
P10G102J5-F
Share on FacebookShare on Facebook
P10G102J5-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P10G102J5-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000uF 50Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P10G102J5-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000uF 50Volts 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
P10G102J5-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 1000uF 50Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd
P10G102J5-F CAP CER 1000PF 50V 5 AXIAL 1518000 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
P10G102J5-F CAP CER 1000PF 50V 5 AXIAL 787800 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P10G102J5-F CAP CER 1000PF 50V 5 AXIAL 735800 Cornell Dubilier Electronics ( 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited