Location : Home > P > P10G101J1-F
P10G101J1-F
Share on FacebookShare on Facebook
P10G101J1-F distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P10G101J1-F ROHS 135200 Originalne 12+ IC INTERNATIONAL TRADING CO.jennifer@ic-international.hk
P10G101J1-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock Lei Li Electronics Co.,LtdBenny@leili-ic.com
P10G101J1-F CAP CER 100PF 100V 5 AXIAL 1321400 Cornell Dubilier Electronics ( 15+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
P10G101J1-F CAP CER 100PF 100V 5 AXIAL 678200 Cornell Dubilier Electronics ( 1532+ new in stock AlphaTek Electronics Co.,Ltd.
P10G101J1-F CAP CER 100PF 100V 5 AXIAL 735800 Cornell Dubilier Electronics ( 2014+ Pb-Free,Timely Response Ameyic Electronics Limited
P10G101J1-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2016+ New parts and in our stock ENKAITE Technology Limited Violet888@foxmail.com
P10G101J1-F Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded 100uF 100Volts 80,000 Cornell Dubilier 2013+ New parts and in our stock PXT Direct Electronics Co.,Ltd