Location : Home > P > P0770.334NLT
P0770.334NLT
Share on FacebookShare on Facebook
P0770.334NLT distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P0770.334NLT INDUCTOR PWR UNSHIELD 330UH SMD 61765 Pulse 1531+ new in stock Alphatek Technology Limited
P0770.334NLT 0.260 L x 0.175 W x 0.115 H (6.60mm x 4.45mm x 2.92mm) 8774 PULSE 12+ RFQ,IN STOCK, ROHS Compliant Evergreen Electronics Co.,Ltd
P0770.334NLT INDUCTOR PWR UNSHIELD 330UH SMD 57039 Pulse 2015+ RoHS,HOT SALE !!! Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
P0770.334NLT INDUCTOR PWR UNSHIELD 330UH SMD 46530 Pulse 1525+ Special offers,Reliable qualit Renxim Technology Solutions Ltd. info@renxim.com