Location : Home > P > P-200-50008
P-200-50008
Share on FacebookShare on Facebook
P-200-50008 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
TVPS00RF-11-98BD Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings TV 6C 6#20 SKT RECP
D38999/24WD35BE Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 37 Position Circular Connector Receptacle for Female Contacts Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
DBMMV9X4SN Connectors, Interconnects D-Sub Connectors COMBO 9W4 F PCB STR G50 50O Z
172119RP Connectors, Interconnects Coaxial Connectors (RF) RP-N Type Connector Receptacle, Male Pin 50 Ohm Panel Mount, Square Flange Solder Cup
MS27467T15B35AA Connectors, Interconnects Circular Connectors - Housings 37 Position Circular Connector Plug for Male Contacts Free Hanging (In-Line) Shielded
JT00RT-14-68S Connectors, Interconnects Circular Connectors JT 8C 8#16 SKT WALL RECP
346-87-158-41-035101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 58 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
1753102001 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 14 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.138" (3.50mm) Vertical Through Hole
1753102001 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1753102001 Weidmuller 8000 2012+ CONN HDR 3.5MM 180 14POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1753102001 Weidmuller 157740 2016+ TERM BLOCK HDR 14POS VERT 3.5MM Unitronix Electronics Limited
0022289050 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded, Breakaway Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Tin
2305-6211-TG Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 5 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
2305-6211-TG 3M 157050 2016+ PIN STRIP HEADER 5 PIN STRAIGHT Unitronix Electronics Limited
2035363-4 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Housings 1X6 GENERATION Y ASSY KEYC CPA
2035363-4 IC 59420 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
0386303314 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 14 Circuit 0.438" (11.12mm) Barrier Block Connector, Screws
1707793 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 6 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (3 Side) 0.150" (3.81mm) Vertical Through Hole
1707793 Phoenix Contact 147310 2016+ HEADER Unitronix Electronics Limited
1707793 Phoenix Contact 277850 2016+ HEADER Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
1674760000 IC 58640 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1674760000 Weidmuller 8000 2012+ MARKING SYSTEM ESG 9/17 K 200/BX TPC Global Service Co.Ltd.
1837418 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Accessories CABLE HOUSING 12POS
1837418 N/A 14 N/A N/A AIC Semiconductor Co., Ltd.
1837418 Phoenix Contact 147430 2016+ CABLE HOUSING 12POS Unitronix Electronics Limited
1837418 Phoenix Contact 288910 2016+ CABLE HOUSING 12POS Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
NB13A08200J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 13 Position Terminal Block Plug, Male Pins 0.295" (7.50mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)
NB13A08200J0G Amphenol FCI 147870 2016+ 750 TB SPRING PLUG Unitronix Electronics Limited
NB13A08200J0G IC 58360 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
NB13A08200J0G NEW 88490 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0397600010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)