Location : Home > P > P-100-50008
P-100-50008
Share on FacebookShare on Facebook
P-100-50008 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P-100-50008 PCB PLUG 180 5.00MM 8 POLE 157260 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
1N5339A/TR8 Discrete Semiconductor Products Diodes - Zener - Single DIODE ZENER 5.6V 5W T18
1N5339A/TR8 IC 58060 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
SBL8L40-E3/45 Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 40V 8A TO220AC
SBL8L40-E3/45 648945 13+ Fengyangxin Technology ( HK ) Co.,Ltd
SBL8L40-E3/45 648945 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
SBL8L40-E3/45 648945 13+ pulkey electronics ( HK ) co.,ltd
SBL8L40-E3/45 16489 14+ ROSH BIKEIC ELECTRONICS,CO.LTD
SB130-B Discrete Semiconductor Products Diodes - Rectifiers - Single DIODE SCHOTTKY 30V 1A DO41
SB130-B IC 38941 16+ NEW RoHS and More QTY Semilex Electronics Direct (info@semi-lex.com)
SB130-B N/A 88000 2016 Original&New&Rhos Hong Da Electronics Co.LTDbrenda@hongda-ic.com
0395290011 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 8 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.197" (5.00mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05518C00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 5 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS05518C00J0G Amphenol FCI 147130 2016+ 508 TB PLU PLU WF HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS05518C00J0G IC 58760 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS05518C00J0G NEW 87290 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
2804-2-00-01-00-00-07-0 Connectors, Interconnects Terminals - Turret Connectors Terminal Turret Connector Single End 0.328" (8.33mm) Tin-Lead
2804-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2804-2-00-01-00-00-07-0 Mill-Max Manufacturing Corp. 297710 2016+ TERM TURRET SINGLE L=8.33MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com