Location : Home > P > P-100-50006
P-100-50006
Share on FacebookShare on Facebook
P-100-50006 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P-100-50006 PCB PLUG 180 5.00MM 6 POLE 157270 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
402F54012IDR Crystals and Oscillators Crystals 54MHz ¡À10ppm Crystal 18pF 60 Ohm -40¡ãC ~ 85¡ãC Surface Mount 4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
402F54012IDR CTS-Frequency Controls 139430 17+/18+ CRYSTAL 54.0000MHZ 18PF SMD FindCores Electronics Co.,Ltd.
402F54012IDR CTS-Frequency Controls 57079 2015+ CRYSTAL 54.0000MHZ 18PF SMD Unitronix Electronics Limited
402F54012IDR CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 54.0000MHZ 18PF SMD RENXIM Electronics Co.,Ltd.
402F54012IDR CTS-Frequency Controls 99130 2015+ CRYSTAL 54.0000MHZ 18PF SMD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
0387106902 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 2 Circuit 0.375" (9.53mm) Barrier Block Connector, Screws
1763220000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Din Rail, Channel Terminal Block Connector 5 Position Disconnect, Isolated Beige
1763220000 Weidmuller 8000 2012+ 2012+ SIMEN Electronics Co.,Ltd
1763220000 Weidmuller 147850 2016+ TERM BLK W/LED DL LL GND 140-250 Unitronix Electronics Limited
1763220000 Weidmuller 8000 2012+ TERM BLK W/LED DL LL GND 140-250 EKT Electronics Co., Ltd
0395145010 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 180¡ã Free Hanging (In-Line)