Location : Home > P > P-100-50002
P-100-50002
Share on FacebookShare on Facebook
P-100-50002 distributors
RFQ Part Number Description Q'ty Mfg Date Code Location Supplier
P-100-50002 PCB PLUG 180 5.00MM 2 POLE 147730 American Electrical Inc. 2016+ HOT SALE !!! Unitronix Electronics Limited
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
VF22525100J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 22 Position Terminal Block Header, Male Pins, Shrouded (4 Side) 0.200" (5.08mm) 90¡ã, Right Angle Through Hole
VF22525100J0G Amphenol FCI 157870 2016+ 508 TB SOCKET WF RA Unitronix Electronics Limited
VF22525100J0G IC 58430 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
VF22525100J0G NEW 78930 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
TS10315A00J0G Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 10 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.150" (3.81mm) 90¡ã Free Hanging (In-Line)
TS10315A00J0G Amphenol FCI 147320 2016+ 381 TB PLU PLU HOOK/E Unitronix Electronics Limited
TS10315A00J0G IC 58320 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
TS10315A00J0G NEW 89130 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
160631-3 987764 13+ SANKEY SHARE CO.,LTD
280007-2 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
280007-2 IC 59040 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322223 IC 40890 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
322223 Original 38104 17/18+ RoHS Compliant FindCores Electronics Co.,Ltd.
322223 Semiconductor 20985 16/17+ RoHS Compliant ANRIC ELECTRONICS CO.,LTD.
322223 STOCK 43730 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
35666 Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/4 Stud Circular 8 AWG Crimp
35666 INFINEON 19677 14+ BOTE ELECTRONICS CO.,LTD
ECS-245.7-20-5G3XDS-TR Crystals and Oscillators Crystals 24.576MHz ¡À30ppm Crystal 20pF 30 Ohm -40¡ãC ~ 125¡ãC Surface Mount HC49/US
ECS-245.7-20-5G3XDS-TR ECS Inc 57879 2015+ CRYSTAL 24.5760MHZ 20PF SMD Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
ECS-245.7-20-5G3XDS-TR IC 58600 17+ 17+ SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
2281568 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Interface Modules 26 Position Interface Module Terminal Blocks - Screw Connection To Rectangular, Male 12-24 AWG
2281568 785241 13+ KANKEY ELECTRONICS CO.,LTD
996782 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 16 Position Wire to Board Terminal Block Horizontal with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
996782 Weidmuller 157380 2016+ LM 3.5/90/16 BK Unitronix Electronics Limited
996782 Weidmuller 299170 2016+ LM 3.5/90/16 BK Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
9995150000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 22 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.200" (5.08mm) Through Hole
9995150000 Weidmuller 157040 2016+ LM 5.08/22/180 3.5SN OR BX Unitronix Electronics Limited
1868199 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Wire to Board 9 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.138" (3.50mm) Through Hole
1868199 Phoenix Contact 157480 2016+ CONN TERM BLOCK 9POS 3.5MM Unitronix Electronics Limited
1868199 Phoenix Contact 297670 2016+ CONN TERM BLOCK 9POS 3.5MM Renxim Technology Limited. sales@renxim.com