Location : Home > O > OYETDLJANF-27.000000
OYETDLJANF-27.000000
Share on FacebookShare on Facebook
Related Part Number
Part Number Category Family Status Description
39-0518-11 Connectors, Interconnects Sockets for ICs, Transistors CONN SOCKET SIP 39POS GOLD
39-0518-11 Aries Electronics 157060 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Unitronix Electronics Limited
39-0518-11 Aries Electronics 278930 2016+ CONN SOCKET SIP 39POS GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
39-0518-11 IC 58300 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
ESW-117-59-S-D Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 34 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-43-038-20-001000 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 38 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
325120-15-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 15 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
325120-15-0 IC 59460 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
1-102986-0 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold
530781-7 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 90 Position Receptacle Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
OSTYK55424030 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 24 Circuit 0.433" (11.00mm) Barrier Block Connector, Screws with Captive Plate
OSTYK55424030 IC 40380 17+ NEW RoHS and More QTY SemiLex Electronics Inc (sales@semi-lex.com)
OSTYK55424030 NEW 78510 2016+ Original package well Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
801-87-027-10-001101 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Receptacles, Female Sockets 27 Position Socket Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
801-87-027-10-001101 Preci-Dip 157110 2016+ PCB CONN SOLDER TAIL Unitronix Electronics Limited
1742080000 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Headers, Plugs and Sockets 23 Position Terminal Block Plug, Female Sockets 0.200" (5.08mm) 225¡ã Free Hanging (In-Line)
1742080000 Weidmuller 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
1742080000 Weidmuller 8000 2012+ CONN PCB BLZ 5.08 225 23POS BK TPC Global Service Co.Ltd.
1742080000 Weidmuller 156950 2016+ TERM BLOCK PLUG 23POS 5.08MM Unitronix Electronics Limited
3-647296-6 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 6 Positions Header, Unshrouded Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Gold
3-647296-6 TE Connectivity AMP Connectors 279130 2016+ CONN HEADER 6POS VERT .100 GOLD Renxim Technology Limited. sales@renxim.com
3-647296-6 Tyco Electronics 8000 2012+ 06P MTA100 HI-TEMP HDR 15AU TL TPC Global Service Co.Ltd.
3-647296-6 Tyco Electronics 8000 2015+ 2015+ enkaite Electronics Co., Ltd
2-178136-5 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.200" (5.08mm) Through Hole Tin
2-178136-5 Electronics 26719 2014+ Pb-Free Unitronix Electronik GmbH sourcing@unitronix-e.com
2-178136-5 Electronics 26719 2014+ Pb-Free Unitronix Electronics Inc. sales@unitronix-e.com
2-178136-5 STOCK 46610 2016+ standard package with RoHS MAINtron Electronics Limited.
325320-22-0 Connectors, Interconnects Terminal Blocks - Barrier Blocks 22 Circuit 0.325" (8.26mm) Barrier Block Connector, Screws
1722872303 Connectors, Interconnects Rectangular Connectors - Headers, Male Pins 3 Positions Header, Shrouded Connector 0.138" (3.50mm) Through Hole Gold
1722872303 Molex, LLC 147260 2016+ ULTRAFIT VERT 30 AU PLATED NAT Unitronix Electronics Limited
16-38-W Connectors, Interconnects Terminals - Ring Connectors Ring Terminal Connector 3/8 Stud Circular 4 AWG Crimp
16-38-W 3M 147540 2016+ CONN RING CIRC 4AWG #3/8 CRIMP Unitronix Electronics Limited
16-38-W 3M 289150 2016+ CONN RING CIRC 4AWG #3/8 CRIMP Renxim Technology Limited. sales@renxim.com